V nedeljo 17.6. se bo v Puli začelo evropsko prve

Istrska Liga 2011/2012
11-03-2012 AIKEA PORTOROŽ : GHIA STAFF PAZIN 80:62

POVZETEK

9 tekmo Istrske Lige 2011/12 smo odigrali doma proti ekipi Ghia Staff iz Pazina.

Zbralo se nas je 8+1/17. Mariborska naveza (tokrat Sine in Zmago) ter vrli lokalci (Fišer, Giani, Kičo, Mirko, Robi and myself). Yoma je operiral s kamero.

Tekma:
Cel prvi polčas smo ustrajno polnili koš gostov. V prvi četrtini je rastural Sine, v drugi Fišer (4 trojke). Giani je bil naš monoTower, Kičo poskočen, kot da jih ima 40 in ne 50+, cela ekipa borbena -> Rezultat ob polčasu 47:29. Drugi polčas se je začel z delnim rezulatom 0:12 za goste. Ob koncu 3 četrtine so gosti prišli prvo na -8, v zadnji četrtini nadaljevali come back in s trojkami (naša obramba je bila kot Ementaler -> in to uni originalni Made in Switzerland) par minut pred koncem tekme prišli na minimalnih 52:51. Gusta situacija - A na srečo smo tokrat strnili obrambo, odigrali par konter, Sine je spet zadeval, gosti so zgubljali žoge in do konca je prednost tako spet rasla, rasla in rasla. Na koncu je bilo +18 in glede na to, da smo v Pazinu zgubili za 16, bolje nebi moglo biti.  Sodila sta Micić in Koraca.

Rezultati po četrtinah (22:12; 25:17; 8:18, 25:15)

Po tekmi smo se preselili v Rustico, kjer smo ob pivu in pizzah čakulali o vsem ter o ničemer. Viva Istra. This is all about.

Pozdrave vsem, ki niso uspeli priti na tekmo, še posebej pa Roletu, kateremu želimo čimprejšnje okrevanje.